Konkurencyjne ceny

Profesjonalna obsługa

Zadzwoń teraz 730 293 255

gallery/logo poprawione

Urządzeń gospodarstwa domowego oraz urządzeń gastronomicznych

 

​- SERWIS - KONSERWACJA - MONTAŻ -

 

Skontaktuj się z nami przed godziną 11 i zyskaj 15% rabatu!!!*

gallery/krkserwis

Konkurencyjne ceny

Profesjonalna obsługa

Zadzwoń teraz 730 293 255

15% RABATU JEŻELI SKONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI PRZED GODZINĄ 11!!!

gallery/header-background
gallery/google
gallery/facebook
gallery/twitter

Atrakcyjne zniżki dla stałych klientów.

W pakiecie zawsze taniej - zamów u nas serwis kilku urządzeń

Podziel się ze znajomymi

Lub odwiedź nas na:

Pamiętaj, gwarancja na naprawiany sprzęt jest istotną częścią usługi. Większość nieprofesjonalnych firm świadczących usługi z zakresu serwisu urządzeń AGD udziela gwarancji obejmującej okres od kilku dni do dwóch tygodni, co jest w praktyce równoznaczne z jej brakiem. Dzieje się tak, ponieważ niektórzy mogą próbować w ten sposób uniknąć odpowiedzialności za niefachowe działanie, lub montują używane części zamienne. Dzwoniąc do konkurencyjnych serwisów zapytaj o gwarancję żeby uniknąć niemiłych niespodzianek. 

 

Na usługi świadczone przez nasz serwis udzielamy pół roku gwarancji*, dzięki czemu możesz mieć pewność że usługę wykonamy z największą starannością i dbałością o szczegóły, używając tylko i wyłącznie nowych części zamiennych.

 

*Gwarancja na naprawe dotyczy tylko i wyłącznie urządzeń użytkowanych prywatnie w warunkach domowych. Naprawa urządzeń użytkowanych w warunkach przemysłowych czy gastronomicznych ( np. w barach, restauracjach, hotelach, pralniach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, kawiarniach itp.) nie jest objęta gwarancją ze względu na szczególnie trudne warunki pracy urządzeń w takich miejscach i występowanie zbyt wielu czynników zakłócających prawidłową pracę takiego urządzenia, na które to czynniki osoba przeprowadzająca naprawę nie może mieć wpływu.